img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Sprzęt elektroniczny

Brak ogłoszeń.

Krótkofalówki profesjonalne wsparcie myśliwego

W czasach, kiedy każdy z nas dysponuje swoim telefonem komórkowym naszpikowanym nowoczesnymi aplikacjami, mało kto pamięta o walkie talkie, które niektórzy mogą kojarzyć z filmów sensacyjnych lat 90-tych XX w. Jednak nawet współcześnie zdarzają się okoliczności, w których krótkofalówki wojskowe sprawdzą się lepiej niż smartfony. Jedną z takich sytuacji jest polowanie, gdzie utrzymanie komunikacji przez wiele godzin pomiędzy poszczególnymi członkami zespołu może zadecydować o rezultacie polowania.

Niezawodne walkie talkie

W naszym serwisie dla myśliwych z pasją znajdziesz krótkofalówki profesjonalne na każdą kieszeń. Sprawdzony w leśnych bojach sprzęt myśliwski w dobrych cenach – oto wizytówka Łowiec.com.pl. Jeśli chcesz sprzedać swój ekwipunek, dodaj darmowe ogłoszenie i zaprezentuj swoją ofertę z jak najlepszej strony. Jeżeli natomiast chcesz uzupełnić swój asortyment o markowy sprzęt, sprawdź już dodane przez innych użytkowników ogłoszenia dla myśliwych.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności