img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Konserwacja broni

Brak ogłoszeń.

Konserwacja broni - oferty kupna i sprzedaży

Czyszczenie i konserwacja broni powinna być wykonana po każdym jej użyciu. Pozwala to na przedłużenie żywotności broni oraz jej bezpiecznie i pewne użytkowanie za każdym razem. Nie warto odkładać konserwacji na potem lub wykonywać ją od czasu do czasu, ponieważ może to obniżyć parametry broni, a w kluczowym momencie polowania obniżyć szansę na oddanie udanego strzału. W tej kategorii znajdują się najważniejsze środki do konserwacji broni myśliwskiej. Są to przede wszystkim wyciory do każdego rodzaju broni myśliwskiej, które służą do wprowadzania czyścików do lufy. Oferujemy wyciory do broni myśliwskiej większości stosowanych kalibrów.

Preparaty do czyszczenia broni

Oferujemy również szczotki nylonowe do wyciorów, pomocne w rozprowadzaniu środków konserwujących i czyszczących, dzięki którym łatwiej można pozbyć się pozostałości prochu, miedzi i niklu. Umożliwia to na zmniejszenie tarcia w lufie. Ponadto, środki konserwujące, takie jak oleje czy smary do broni, zabezpieczają poszczególne elementy myśliwskiej broni przed wilgocią, potem czy innymi zanieczyszczeniami. Dodatkowo w tej kategorii znajdują się między innymi: nowoczesne, nie powodujące korozji pianki do czyszczenia broni, czarne oksydy, oleje teflonowe w aerozolu, płyny do czyszczenia optyki, oleje do konserwacji kolby, zbijaki aluminiowe do broni krótkiej, długiej i gładkolufowej, adaptery filcowe, olejki silikonowe, smar do broni myśliwskiej i inne. Poza tym preparaty do czyszczenia bron idostępne są w praktycznych zestawach.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności