img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Szafy na broń

Szafa pancerna z atestem S1

Szafka pancerna na broń o wymiarach...

1300 PLN
Lublin
Dodane: 17-03-2024

Szafy pancerne na broń myśliwską – spokój przede wszystkim

Nie samym polowaniem człowiek żyje. Niestety! Każdy z nas, oprócz polowań, ma swoje ważne sprawy, dla których czasami trzeba odwiesić broń. Kiedy już okoliczności lub obowiązki zmuszą nas zrezygnowania z wybrania się na polowanie, warto mieć pewność, że oręż znajduje się w bezpiecznym miejscu. Właśnie w tym celu – ochrony ekwipunku łowcy – powstały szafy pancerne na broń myśliwską. Co daje nam sejf na broń myśliwską? Przede wszystkim pczucie, że ulubiona strzelba i pozostałe akcesoria – które, jak wszyscy dobrze wiemy, nie należą do tanich przyjemności – znajdują się we właściwych rękach swojego właściciela. Nikt i nic nie może nam zaoferować nam w tym względzie całkowitej gwarancji, jednak szafa na broń myśliwską to duży krok naprzód w kwestii zabezpieczania własnego mienia.

Szafa pancerna na broń

Szafa na broń myśliwską jest potwierdzeniem tezy, że na najlepsze są najprostsze rozwiązania. Wśród ogłoszeń oferowanych na portalu dla myśliwych Łowiec.com.pl znajdują się szafy pancerne na broń myśliwską tworzone przez renomowanych producentów – Polaszek, Stalpol i Seigen. Ich produkty dają gwarancję niezawodności. Szafa na broń lub sejf na broń myśliwską są nieodzownym elementem wyposażenia łowców dysponujących pokaźną kolekcją sprzętu. W zależności od potrzeb i możliwości przestrzennych, można wybrać różne wersje szafy. Wśród najbardziej popularnych rozwiązań są szafy pancerne na broń myśliwską mieszczące cztery lub sześć luf. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem szaf myśliwskich w najlepszym polskim serwisie z ogłoszeniami dla myśliwych. To właśnie na Łowiec.com.pl spotykają się dwie strony transakcji: kupię i sprzedam, które łączy wspólna pasja do łowiectwa.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności