img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Montaże do broni

Sprzedam szybki montaż do blasera fi 30

Witam sprzedam montaż do blasera...

850 PLN
Łódź
Dodane: 26-03-2024

Sprzedam szybki montaż na szynę picantinni

Witam sprzedam szybki montaż widoczny...

800 PLN
Łódź
Dodane: 26-03-2024

Montaż do broni myśliwskiej – kupię, sprzedam

Nawet najwyższej klasy broń myśliwska zwiększa swoją funkcjonalność, gdy przymocowane są do jej grzbietu luneta lub kolimator, czyli urządzenia optyczne poprawiające naturalne możliwości ludzkiego wzroku. Bez sprzętu zbliżeniowego wiele polowań nie mogłoby się zakończyć powodzeniem. Czym cechuje się dobre urządzenie optyczne? Nie tylko świetnymi parametrami przybliżenia, ale także solidnym osadzeniem na strzelbie. I tu właśnie z pomocą przychodzą montaże do broni.

Szybki montaż do lunety

Wśród naszych ogłoszeń, które za darmo może dodać każdy użytkownik portalu, z łatwością znajdziesz m.in. montaż hakowy do lunety w niezłej cenie. Wśród proponowanych montaży są urządzenia nowe i używane, co zapewnia szeroki wybór i gwarantuje trafne dopasowanie. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że Twój nowy montaż lunety myśliwskiej czeka na Ciebie na Łowiec.com.pl.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności