img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Bączki do broni

Brak ogłoszeń.

Bączki do broni myśliwskiej

Każdy myśliwy świetnie zdaje sobie sprawę, że broń jest najważniejszym elementem ekwipunku łowcy. Na jej temat brać łowiecka może dyskutować bez końca. Wiele różnych typów broni myśliwskiej łączy jedna zasada – w czasie polowania spust warto mieć zawsze pod ręką. Dlatego tak cenionym rozwiązaniem podczas wielogodzinnych wypraw są bączki do kolby. Jaką dokładnie rolę pełnią? Bączki do broni to niepozorne elementy, dzięki którym możemy przymocować broń do pasa. Na rynku dostępne są różne bączki do broni sportowej, ASG czy pneumatycznej. Na portalu Łowiec.com.pl zebraliśmy godne polecenia bączki do broni myśliwskiej. Są wśród nich bączki do pasa ze stali nierdzewnej, zaprojektowane w ten sposób, by móc szybko zdjąć pas jedną ręką. Często spotykanym dodatkiem do bączków są wkręty do mocowania w drewnie i metalu.

Bączki do kolby – detal, który robi różnicę

O tym, że bączki do pasa są bardzo poręcznym gadżetem, który znacznie ułatwia leśne wyzwania, nie trzeba przekonywać nikogo, kto choć raz wybrał się na polowanie wyposażony w bączki do kolby. To tylko jeden z przykładów rozwiązań zaprojektowanych z myślą o wygodzie polujących. Inne rodzaje udogodnień znajdą Państwo w serwisie Łowiec.com.pl, oferującym ogłoszenia myśliwskie z całego kraju. To właśnie na łamach naszego portalu spotykają się obie strony transakcji – kupię i sprzedam, dzięki czemu nasi użytkownicy należą do najlepiej zorientowanych ludzi w branży. Z łatwością można tu znaleźć sprzęt myśliwski, tak nowy, jak i używany, który zadowoli każdego miłośnika sportów myśliwskich.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności