img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Staż z pomysłem

Sochaczew (mazowieckie) | Dodane: 21-07-2020 | Nr ogłoszenia: 3120

87 PLN
0/0
Kategoria Dla myśliwych
Sprzedam/Kupię Sprzedam
Stan Nowe
Staż z pomysłem – podręcznik dla przyszłych i obecnych myśliwych” to coś więcej niż zwykła książka. To prawdziwa skarbnica wiedzy nie tylko dla stażystów, ich opiekunów i obecnych myśliwych, ale także dla zarządów kół łowieckich, czy nawet gospodarzy łowisk.

Na pond 300 stronach znajdziecie dokładny opis tego czym jest staż, jak go rozpocząć, jak wygląda struktura PZŁ, jakie są koszty zastania myśliwym, niezbędne narzędzia, akcesoria i materiały do nauki. Omówię wyzwania, które spotkasz na swojej drodze. Przejdziemy przez cały łowiecki rok z omówieniem każdego okresu, zaliczymy razem staż, by następnie ukończyć kurs i zdać egzaminy.

Opiekunowi pomogę znaleźć dobry i skuteczny sposób, aby mógł jak najlepiej przekazać swoje doświadczenie i wiedzę. Razem zadbamy o to, żebyś wspólnie ze swoim stażystą stworzył plan na cały rok i aby nic nie umknęło Twojej uwadze. Postaram się̨, abyś skutecznie wykorzystał ten czas. Otrzymasz gotowy przepis na to, jak się̨ zaopiekować przyszłym łowcą.

To także idealne rozwiązanie dla zarządów kół czy gospodarzy łowisk mogący posłużyć jako plan prac na dni gospodarcze w ciągu całego łowieckiego roku.

Ta książka rożni się̨ od innych pozycji o łowiectwie dostępnych na naszym rynku. Każda inna lektura omawia rodzaje zwierzyny, polowań czy urządzeń łowieckich, ale jeśli chodzi o wiedzę stricte stażową, to najczęściej pojawia się̨ hasło: „Wszystkiego dowiesz się̨ w swoim czasie na stażu”. Wszystkiego? Ale czego dokładnie? Jak wygląda i jak powinien wyglądać staż? Co się̨ w tym czasie dzieje i jak to przetrwać́?

Z tą książką staż łowiecki będzie przyjemnością, a nie koniecznością!

Patronat medialny nad książką objął Łowiec Polski, Darz Bór TV i Gun TV.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Staż z pomysłem
Ogłoszeniodawca
Krzysztof Turowski
695448x xxx pokaż

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności