img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

nakładka noktowizyjna

Dąbrowa Tarnowska (małopolskie) | Dodane: 13-05-2019 | Nr ogłoszenia: 2540

600 PLN
0/0
Kategoria Inne
Sprzedam/Kupię Sprzedam
Stan Nowe
Kamera noktowizyjna przeznaczona do montażu na lunecie
Idealne rozwiązanie dla nocnych obserwatorów , którzy nie chcą zdradzić swojego położenia. Światło iluminatora nie jest widoczne dla zwierząt .
Na monitorze znajduję się trzy przyciski za pomocą których możemy dopasować obraz według swoich preferencji. Menu ekranu w języku polskim. Po zamontowaniu nakładki na lunetę nie ma potrzeby ponownego przestrzeliwania broni na strzelnicy ponieważ kamera nie zakrzywia światła pobieranego przez lunetę i wykorzystuje obraz i krzyż widziany w lunecie.
wytrzymuje mocne kalibry, testowana na 9,3x62,30-06,308.
Zestaw bardzo prosty w montażu i wygodny w użyciu, monitor można przymocować w dowolnym miejscu na lunecie, w odpowiedniej odległości od twarzy, tak aby wygodnie było na niego patrzeć, i przy odrzucie broni w chwili strzału nie uderzył nam w twarz. Podczas trzymania broni i patrzeniu na monitor nie trzeba odchylać głowy do tyłu, tak jak przy różnego rodzaju nasadkach noktowizyjnych zakładanych od strony twarzy, wydłużających lunetę.
Zamontowanie nasadki na lunecie trwa około 30-60 sekund, demontaż całego zestawu z lunety około 20 sekund.
​Cena dotyczy kompletnego zestawu, jak na zdjęciu.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

nakładka noktowizyjna
Ogłoszeniodawca
Marek
507678x xxx pokaż

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności