img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Gończy słowacki

Gończy Słowacki KOPOV szczeniak -piesek

AGENT z Przyłękowskich Lasów /FCI/ 9...

2200 PLN
Nowy Tomyśl
Dodane: 09-06-2021

Gończy słowacki sprzedam szczenięta

Są rasy psów, które zostały stworzone przez Matkę Naturę jako asystenci myśliwego. Z całą pewnością jedną z nich jest słowacki gończy - kopov. Przypomina on nieco wyglądem swojego polskiego odpowiednika, jest jednak nieco niższy i dłuższy. Co charakterystyczne, występuje tylko w umaszczeniu czarnym podpalanym. Skoro jego wizualną charakterystykę mamy już za sobą, sprawdźmy, jakie posiada umiejętności. Myśliwi cenią go sobie przede wszystkim za bezkonkurencyjny węch. Ze względu na swojego gabaryty, słowacki gończy sprawdza się głównie w pogodni za czarną zwierzyną, np. dzikiem. Można z nim także polować na zające i listy. Oprócz świetnego powonienia, w leśnych eskapadach przydają się też zaciętość w utrzymywaniu tropu i wytrzymałość. Niektórzy myśliwi, pół żartem pół serio, twierdzą, że gończy słowacki to pies z wbudowanym GPS. Jego doskonały zmysł orientacji pozwala z powodzeniem odnaleźć swego pana i wskazać drogę do początkowego punktu polowania.

Kopov - gończy słowacki cena

Rasa ta jest łatwa w pielęgnacji i z reguły bez problemu dogaduje się pozostałymi członkami rodziny. Decydując się na oddanego kompana, jakim bez wątpienia jest słowacki gończy, należy pamiętać, że jest on uparty, trudny w tresowaniu i potrzebuje dużo ruchu. Osoby, które są w stanie sprostać tym wymaganiom, zapraszamy do zapoznania się z darmowymi ogłoszeniami dla myśliwych na portalu Łowiec.com.pl, gdzie wśród wielu ofert znajdują się też te zatytułowane jako gończy słowacki sprzedam.

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności