img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Mały Gończy Gaskoński L'amas Azur de L'enclare Sauvage FCI

Bielsko-Biała (śląskie) | Dodane: 01-02-2020 | Nr ogłoszenia: 2908

1600 PLN
0/0
Kategoria Pozostałe
Sprzedam/Kupię Sprzedam
Małe Gończe Gaskońskie - Doskonałe psy dla ludzi aktywnych , którzy chcą psa rodzinnego , pozbawionego agresji. Dla myśliwych jest to sprawdzone użytkowe skojarzenie, po raz 3 skojarzono tą parę . Potomstwo z poprzednich lat odnosi sukcesy na wystawach, oraz skutecznie jest użytkowane w łowiskach jako psy pracujące w miocie czy jako tropowce.

Mamy wolne dwie suczki oraz jednego pieska - obecnie szczeniaki maja 5 miesięcy - są gotowe do odbioru.

Szczeniaki są bardzo dobrze socjalizowane, ufne do człowieka , dzieci, zaznajomione z innymi psami małymi (jamnik) dużymi ( wyżeł, gaskony). Szczeniaki mają predyspozycje aby na wystawach otrzymywać doskonale oceny.

Ojciec Bruno z Tremesku Champion Polski - zawsze ocena doskonała

Mama Diana L'amas Azur de L'enclare Sauvage FCI Champion Polski - zawsze ocena doskonała

Psy polują w grupie Psiarze Galicji ( Bruno ok 60 zbiorówek w 2 lata)

Pieski do odbioru będą odrobaczone zaszczepione z tatuażami i metryczkami ZkwP, (FCI) oraz z wyprawką karm Husse. Przyszłym właścicielom służymy pomocą w przygotowaniu psa na wystawę oraz w przygotowaniu do pracy w łowisku. Każdemu komu zależy na zdrowym i pełnym pasji psie Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Mały Gończy Gaskoński 	L'amas Azur de L'enclare Sauvage FCI
Ogłoszeniodawca
malygonczygaskonski
501319x xxx pokaż

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności