img - megaphone
Dodaj Ogłoszenie

i dotrzyj do grona prawie 7 000
myśliwych miesięcznie!

Wypróbuj i zyskaj!
  • nielimitowana liczbę ogłoszeń
  • za 0 zł
  • przez 90 dni
Dodaj ogłoszenie

Luneta Sightmark® Triple Duty 4-16x44

Bełchatów (łódzkie) | Dodane: 06-10-2019 | Nr ogłoszenia: 2726

1000 PLN
0/0
Kategoria Inne
Sprzedam/Kupię Sprzedam
Stan Używane
Luneta Sightmark® Triple Duty 4-16x44 Wyposażona w podświetlaną czerwono-zieloną siatkę Mil-Dot, pomaga w szacowaniu zasięgu i strzelaniu w warunkach słabego oświetlenia. Najnowocześniejsze szkło i całkowicie powlekana optyka zapewniają jasny, wyraźny obraz, dzięki czemu śledzenie i strzelanie do celu jest łatwe. O-ring uszczelniony i przedmuchany azotem. Odporny na mgłę, jak i wodoodporny.
Luneta Triple Duty 4-16x44 ma jednoczęściową tubę 30 mm, która zapewnia wyjątkową transmisję światła i szerokie pole widzenia. Zawarte ponadwymiarowe, blokowane wieże przeciwwiatrowe i elewacyjne z 1/8-calowymi kliknięciami MOA zapewniają dodatkowy poziom dokładności i zapewniają, że zakres pozostaje zerowy.

Stan lunety BARDZO DOBRY używana przez pól roku.
CENA DO NEGOCJACJI

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Luneta Sightmark® Triple Duty 4-16x44
Ogłoszeniodawca
TOMASZ KOŁODZIEJCZYK
600914x xxx pokaż

Strona internetowa www.lowiec.com.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.lowiec.com.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj Polityka prywatności